O nás

Opojení dvoutaktním motorem začalo v roce 2004, kdy se parta kamarádů zúčastnila vytrvalostního závodu okolo Kroměříže na malém motocyklu značky Jawa Pionýr 555. Uchváceni závoděním a adrenalinovým vzrušením jsme se stali součástí závodu i v následujících ročnících.

V roce 2007 dostal náš kamarád od strýce moped Stadion S 22, s nímž začala naše nová éra života mezi mopedy. Stadionů u nás začalo přibývat, chuť jezdit byla nezkrotná, bylo třeba závodit. Začali jsme objíždět nedaleké vesničky v okolí našeho regionu, kde se již formovaly podobné závodní týmy jako je ten náš.

Dalším mezníkem v éře mopedů bylo v roce 2011 sloučení několika samostatných závodů do seriálu MOPED CUP HANÁ. Těchto závodů se již pravidelně účastníme a s většími či menšími úspěchy někteří bojujeme o stupně vítězů a někteří o dobrý pocit z úžasného zážitku závodního dne.

Na konci roku 2014 naše parta čítala již více jak 5 závodníků se svými stroji. A v tom se nám znovu otevřela myšlenka uspořádat závody v naší malé obci Tlumačov a rozběhl se již nezastavitelný kolotoč všech dalších událostí. Na začátku roku 2015 jsme založili oficiální spolek MOPED TEAM TLUMAČOV. Našli jsme trasu pro závod a požádali jsme o účast v seriálu závodů HRACÍ KARTY MOPED CUP. Moped team Tlumačov byl přijat a kolotoč závodů pokračuje dál …….

Doufáme, že se k nám brzy připojí více nadšenců, jako jsme my.

Mopedům  ZDAR

Výroční zpráva spolku 2019

Výroční zpráva spolku 2018

Výroční zpráva spolku 2017

Výroční zpráva spolku 2016

Výroční zpráva spolku 2015